„Kariera na lato(a)!

Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ!”. Zapraszamy na lipcowe konsultacje i webinary
Właśnie kończysz studia? Przed Tobą już tylko obrona? A może po prostu chcesz wykorzystać to lato na skuteczne wejście na rynek pracy? Jeśli tak, to właśnie Ciebie zapraszamy na cykl lipcowych webinarów i konsultacji pt. „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”!

Więcej o wydarzeniu (kliknij)

Data opublikowania: 02.07.2024
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.