Kurs e-learningowy pt. Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym: "Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym: "Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?"💡 Kurs został przygotowany przez ekspertów z Instytutu Pedagogiki UJ w ramach projektu REMEDIS – Redefinicja Kompetencji Cyfrowych i Medialnych i jest dostępny bezpłatnie na platformie OpenUJ
Data opublikowania: 10.06.2024
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.