Tragi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycjiTargów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 w odświeżonej formule on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom szybki i wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu.  

  

5 dni, 46 spotkań w różnych formach szkolenia, prezentacje firm, wykłady ekspertów, sesje Q&A 34 zaproszonych pracodawców! Najbliższe Targi Pracy na UJ będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, spotkań z rekruterami, zdobycia praktycznej wiedzy i inspiracji!  

  

Zacznij dobrze nowy rok akademicki i wystartUJ ze swoim rozwojem zawodowym. Sprawdź harmonogram spotkań, listę wystawców, a przede wszystkim - skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i zarejestruj się na wydarzenie już dziś!  

  

Harmonogram wydarzenia i katalog wystawców   

  

Zapisy: Skorzystaj z Formularza zgłoszeniowego i zarejestruj się na wydarzenie  

  

Strona Targów Pracy  

  

Wydarzenie na Facebook’u  

Data opublikowania: 16.10.2023
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.