Erazmus+ TALENT

W dniach 21-25.11.2022 pracownicy Studium Pedagogicznego UJ, dr Krzysztof Piotrowski i dr Katarzyna Fundament brali udział w szkoleniu w portugalskim Instituto Politecnico Santarem w ramach projektu Erazmus+ TALENT. Spotkanie poświęcone było rozwijaniu metod pracy z uczniami uzdolnionymi w szkołach. Partnerzy Studium Pedagogicznego z Politechniki w Santarem zaprezentowali m.in. wykorzystanie escape room oraz gier edukacyjnych w przygotowaniu pedagogicznym i psychologicznym nauczycieli. W spotkaniu uczestniczyły zespoły z Portugalii, Polski, Hiszpanii, Rumunii i Włoch.

 

Data opublikowania: 02.12.2022
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.