Informacja na temat przedmiotów: Pedagogika dla nauczycieli III oraz Psychologia dla nauczycieli III

Informujemy studentów, którzy nie mają możliwości zapisania się na przedmiot Psychologia dla nauczycieli III, że od dzisiaj (29.09) uruchomiona została dodatkowa grupa nr 17 w UsosWeb: poniedziałek, godz.: 11.30 - 13.00, Studium Pedagogiczne UJ, ul. Wiślna 3, sala 2, prowadzący dr Krzysztof T. Piotrowski.

Natomiast w semestrze letnim zostanią uruchomione dodatkowe grupy z przedmiotów:

  • Pedagogika dla nauczycieli III (zapisy w czasie trwania rejestracji na semestr letni)
  • Podstawy dydaktyki (przynajmniej w dwóch grupach)
Data opublikowania: 29.09.2022
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.