Informacja dotycząca rozliczania programu studiów SPUJ w systemie USOS oraz odbioru dyplomów w okresie wakacyjnym

Prośby o wydanie końcowego Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej (po obronie pracy magisterskiej), które wpłyną na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl po 18 lipca 2022 r. będą rozliczane od 8 sierpnia 2022 r.
Natomiast prośby, które wpłyną po 12 sierpnia 2022 r. będą rozliczane od 29 sierpnia 2022 r.

W okresie zamknięcia Biura Studium, istnieje możliwość odbioru dyplomu w Czytelni Studium Pedagogicznego UJ, TYLKO po wcześniejszym umówieniu z Panią mgr Wiolettą Wiaderek: wioletta.wiaderek@uj.edu.pl, 12 4229493 w.16.
Data opublikowania: 23.06.2022
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.