Ważna informacja dotycząca ostatecznego terminu przyjęcia dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy za praktykę pedagogiczną - 15 maja 2021 r.

WAŻNA  INFORMACJA!


Ostateczny termin przyjęcia dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy za praktykę pedagogiczną mija  15 maja 2021 r. (data WPŁYWU dokumentów do Studium Pedagogicznego UJ).


Niedotrzymanie terminu będzie skutkować brakiem możliwości zawarcia umowy z opiekunem praktyki.

 

 

Data opublikowania: 24.03.2021
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.