Podpisywanie umów - semestr letni

Zapraszamy studentów stacjonarnych, realizujących przedmioty odpłatnie (semestr letni 2018/2019) do biura Studium w celu podpisywania umów.

Studenci realizujący zajęcia z dydaktyki psychologii u dr A. Krasuckiej będą podpisywali umowy w późniejszym terminie (termin zostanie podany na zajęciach)

Data opublikowania: 14.03.2019
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje


Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.