6-17.03.2023 - kolejne spotkanie uczestników projektu Erasmus+ TALENT

16-17.03.2023 Studium Pedagogiczne UJ gościło uczestników projektu Erasmus+ TALENT. Zespoły z Hiszpanii, Rumunii, Włoch, Portugalii i Polski prezentowały wyniki trwającego dwa lata projektu. Gości, w imieniu Studium, przywitał vice-dyrektor dr Mariusz Noga. W spotkaniu wzięli udział pracownicy SPUJ dr Krzysztof Piotrowski i mgr Wioletta Wiaderek. W organizację włączyła się dr Katarzyna Barani. Uczestnicy wzięli udział w wykładzie pt. „Fixed mindset vs growth mindset”, przeprowadzonym przez studenta Sebastiana Kowalika. W ramach spotkania zespoły odwiedziły przestrzeń kreatywną iLab Eurokreator,  Muzeum UJ Collegium Novum i komnaty Zamku Królewskiego na Wawelu.
Data opublikowania: 30.03.2023
Osoba publikująca: Ewa Kempny

informacje

Programy studiów Studium Pedagogicznego UJ rozliczane są w systemie USOS po obronie pracy licencjackiej/magisterskiej, w momencie złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej.

W celu złożenia prośby o wydanie Zaświadczenia uzyskania kwalifikacji pedagogicznych do pracy nauczycielskiej, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej nr PESEL i prośbę o rozliczenie programu na adres spuj.dyplom@uj.edu.pl Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni oznacza, iż prośba do nas nie dotarła.

Uwaga: bardzo prosimy o nie wysyłanie próśb w systemie UsosWeb. Każdy z Państwa będzie miał rozliczone przedmioty po wysłaniu powyższego maila z prośbą o wydanie końcowego zaświadczenia.